KONTAKT

Jako producent napojów bezalkoholowych staramy się nieustannie poszerzać naszą ofertę produktów oraz wprowadzać innowacyjne wyroby. Jesteśmy wiodącym producentem napojów bezalkoholowych w Polsce w segmencie produkcji rzemieślniczej.

 

Zapraszamy do współpracy!

Produkcja napojów

Produkcja napojów

Produkujemy między innymi soki owocowe, colę, podpiwki, kwasy chlebowe, cydry bezalkoholowe, napoje winogronowe, musujące wino bezalkoholowe (w smaku przypominający oryginalny szampan), napoje gazowane i niegazowane oraz wszelkiego rodzaju inne rzemieślnicze napoje bez zawartości alkoholu. Posiadamy własną tłocznię soków przez co uzyskujemy świeże, surowe, nieprzetworzone soki. Pozwala nam to otrzymać sok z konkretnych odmian owoców (najczęściej jabłek), co ma istotny wpływ na finalny smak napoju.

Jesteśmy otwarci na produkcję pod marką własną Klienta. Każdy nasz produkt możemy opatrzyć Twoją etykietą w ramach rozlewu kontraktowego. Poprzez produkcję typu "Private Label" możemy zaoferować nasze istniejące napoje lub opracować nową recepturę napoju specjalnie dla Ciebie. Nasi specjaliści mogą zająć się projektem od początku do końca. Powiedz na czym Ci zależy a my zajmiemy się resztą. Napoje bezalkoholowe z własnym logo jeszcze nigdy nie były tak blisko Ciebie. Wyróżniamy się na tle konkurencji niskimi ilościami minimalnymi  zamówienia (MOQ). Oferujemy usługi rozlewnicze napojów

w opakowaniach szklanych, KEG pet czy worki bag-in-box. Inwestycje

w zakresie wyposażenia zakładu w coraz nowocześniejsze linie produkcyjne umożliwiają realizację rosnącego zapotrzebowania ilościowego i jakościowego naszych Klientów.

Producent napojów bezalkoholowych

producent napojów bezalkoholowych

Początkowo wyroby dystrybuowane były tylko w naszych sklepach firmowych. Dzięki wysokim walorom smakowym i jakościowym nasze produkty zostały docenione przez tysiące Klientów. Od niedawna otworzyliśmy się na współpracę z zewnętrznymi firmami. Dziś nasze napoje bezalkoholowe trafiają do wielu hoteli, restauracji, sklepów czy odbiorców prywatnych. 

W branży produkcji napojów działamy na rynku od 8 lat (wcześniej jako "Wyroby Regionalne"). Jako mała firma rodzinna przykładamy dużą wagę do jakości naszych produktów tak aby zadowoliły najbardziej wymagające podniebienia. Nasze hasło to "Smaki Kreatywne" - nasi technolodzy nieustannie pracują nad nowymi, kreatywnymi smakami napojów, które w wielu przypadkach stanowią sugestie ze strony Klientów. Inspirujemy się smakami trunków z całego świata. Zaczynając od lokalnych grzańców bezalkoholowych, podpiwków czy kwasów chlebowych, aż po najdalsze zakątki świata skąd pochodzą takie napoje jak Aperol, Mojito, Whisky, Rum, drink Blue Lagoon oczywiście w wersjach bezalkoholowych. Produkowane z najlepszej klasy składników, przy użyciu najnowszych technologii, napoje naszej firmy wyróżniają się wyjątkowym smakiem i wysoką jakością. 

O NAS

Z MIŁOŚCI DO KAWY

Kilka słów o Premium Bezalkoholowe

Copyright 2023 PremiumBezalkoholowe®

NA SKRÓTY

KONTAKT

social media

... smaki kreatywne

kontakt@premiumbezalkoholowe.pl

Premium Bezalkoholowe

ul. Grodzka 58

31-044 Kraków

NIP 6572849739